Hlasové překladače Anobic - Překladače Ectaco ectaco, anobic, voice translator, překladač, hlasový překladač, slovnik, překladač vět, language translator, translate and Speak, vasco

Hlasové překladače Anobic - Překladače Ectaco

Přejít na obsah

ECTACO

Překladače, komunikátory, skenery

Chcete se rychle naučit cizí jazyk nebo cestovat po světě, i když neznáte jazyk? Kapesní překladač Anobic Vám pomůže! Stačí jen chtít...

                  DO OBCHODU

ECTACO

Překladače Anobic VT

Mluvící kapesní překladače Anobic jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků.
                                              DO OBCHODU

ECTACO

Komunikátory Anobic VT

Mluvící kapesní komunikátory Anobic jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků.
                                             DO OBCHODU

ECTACO

Skenery Scanmarker

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Skener Scanmarker Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače.

Anobic VTF2

Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTF2 s WiFi / 4G je v 138 jazycích (portugalština, čeština, slovenština, angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, polština...) vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 4.0 " Ten umožňuje snadnější a přirozenější tlumočení rozhovoru mezi dvěma nebo více účastníky ve dvou různých jazycích. Frázi v jednom jazyce stačí namluvit do mikrofonu zařízení.

Ne každý je talentem na jazyky a proto je tento hlasový překladač pro většinu uživatelů, ať už k aktivnímu používání nebo jenom jako jistota při nenadálých situacích.

Bestsellery

Anobic VT

Kapesní hlasový překladač Anobic VT v 56+ jazycích (CZ/SK) pro obousměrný překlad vět s nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro Vás se dorozumět...


Anobic VT WF2

Kapesní překladač
ŘEČI i FOTO Anobic VT WF2 je rychlejší a plynulejší než aplikace v telefonu, a to i na pomalých mobilních sítích. Ten umožňuje snadnější...

Anobic VTF

Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTF s WiFi / 4G je vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 3.1 " Ten umožňuje snadnější a přirozenější tlumočení...


Anobic VTF2

Multifunkční hlasový překladač Anobic VTF2
s WiFi/4G/Hotspot je v 138 jazycích (čeština, slovenština, angličtina, ...) vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 4.0"

Anobic VT

Kapesní hlasový překladač Anobic VT v +108 jazycích (čeština, slovenština, angličtina, němčina, ruština, francouzština...) pro obousměrný překlad vět s nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro Vás se dorozumět během cestování po světě. Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Potřebujete přeložit nějakou řeč? Určitě si vzpomenete na nepříjemně situace, které vznikly kvůli jazykové bariéře. Tomu je už navždy konec!

Anobic VTL

Kapesní překladač řečí i foto Anobic VTL je absolutně jedinečný translator pro obousměrný překlad hlasu v reálném čase ve světě již v prodeji můžete koupit u nás. ANOBIC VTL je nejnovější AI Translator na trhu s 1G RAM a 8G ROM, což z něj činí jeden z nejrychlejších a nejvýkonnějších překladačů na světě s dobou odezvy kratší než 0,5 sekundy (rychlejší než lidský tlumočník); Ultra-vysoká přesnost překladu pro složité věty s 97% přesností testu. Velký 3,0" TFT (IPS) vysoce citlivý barevný HD dotykový displej zajišťuje plnou čitelnost pro převod hlasu na text.
Anobic VTF2 - vynikající zařízení vám umožní komunikovat ve více než 100+ jazycích.
Anobic VTF2 vám umožní komunikovat ve více než 100+ jazycích, aniž byste ztráceli čas a peníze na nudné jazykové kurzy. Stačí si vybrat jazyk, ve kterém chcete komunikovat a zaznamenávat svá slova nebo věty.

Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779; 774999399, e-mail: info@ectaco.cz
Návrat na obsah