Konferenční překladač Anobic 72 - Překladače Ectaco

Překladač Anobic | Konferenční překladač Anobic 72 - Překladače Ectaco

Přejít na obsah

Překladač Anobic | Konferenční překladač Anobic 72

Anobic VT

E-Shop ECTACO!

Překladače Anobic
Elektronické vícejazyčné kapesní překladače Anobic jsou založeny na nejmodernějších technologiích a obsahují bohatou slovní zásobu. Rychle a snadno dohledáte potřebné větu, slovíčko nebo slovní spojení, což Vám významně usnadní orientaci a komunikaci v cizí zemi.

Konferenční překladač Anobic 72
Anobic VT
Konferenční překladač Anobic 72 je zařízení, které funguje skvěle tam, kde je potřeba obousměrná komunikace.
Okamžitá dostupnost
17950.00 Kč(vč. [DPH])
Přidat

Konferenční překladač Anobic 72

Počet jazyků: 72
Jazyk: Bulharština, Čeština,  Slovenština, Čínština (Kantonský), Čínština (Tradiční), Angličtina, Angličtina (USA), Chorvatština, Hindština ,Hebrejština, Indonéština ,Malajština ,Norština ,Ruština, Francouzština , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Slovinština, Maďarština, Italština, Vietnamština, Ukrajinština, Turečtina:....
Výslovnost: Bulharština, Čeština,  Slovenština, Čínština (Kantonský), Čínština (Tradiční ), Angličtina, Angličtina (USA),  Chorvatština, Hindština, Hebrejština,  Indonéština, Malajština, Norština, Ruština,  Francouzština ,  Polština,  Dánština,  Němčina,  Arabština,  Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština,  Japonština, Švédština , Thajština, Rečtina , Spanělština, Slovinština,  Maďarština,  Italština, Vietnamština,  Ukrajinština,  Turečtina:...
Způsob platby: dobírka, faktura
Dostupnost: Skladem u výrobce
Termín dodání: 15-21 dny
OS: Android

Cena: 17950,00 vč DPH


___________________________________________________________________________________________
Konferenční překladač Anobic 72 je zařízení, které funguje skvěle tam, kde je potřeba obousměrná komunikace.
Směr překladu: Čeština<->Čínština (Mandarin), Čeština<->Angličtina, Čeština<->Japonština, Čeština<->Ruština, Čeština<->Francouzština , Čeština<->Polština, Čeština<->Dánština, Čeština<->Němčina, Čeština<->Arabština, Čeština<->Finština, Čeština<->Korejština, Čeština<->Holandština, Čeština<->Rumunština, Čeština<->Portugalština, Čeština<->Japonština, Čeština<->Thajština, Čeština<->Rečtina , Čeština<->Španělština, Čeština<->Maďarština, Čeština<->Italština, Čeština<->Čínština (Kantonský), Čeština<->Vietnamština, Čeština<->Turečtina, Čeština<->Ukrajinština ...

Komunikátor ovládá více než 70 světových  jazyků. Snadno komunikujete s protějškem v reálném čase, bez zbytečných prodlev. Konferenční překladač Anobic 72 je rychlý, přesný a snadno použitelný v situacích kde je nutný překlad v cizím jazyce. Jedná se o překladatele, který Vám pomůže při komunikaci s protějškem. Překládá jednotlivá slova, věty a fráze. Zobrazuje přeložený text na obrazovce a vysloví. Přeloží běžnou konverzaci a také odborné termíny z různých odvětví. Lze ho také použít pro  komunikaci s neslyšícími lidmi.

Překladač lze použít v širokém spektru služeb, úřady, konference, hotely, úřední přepážky, armáda, univerzity, nemocnice a další instituce. Konferenční překladač Anobic 72 bude fungovat všude tam, kde je nejdůležitější rychlá a snadná komunikace se zákazníkem: v obchodě, kanceláři nebo veřejné instituci. Konferenční překladač Anobic 72 umožňuje nejen hladkou komunikaci s cizinci, ale je také skvělým nástrojem pro zlepšení kontaktu se zákazníkem v obchodě nebo kanceláři. Během obousměrné komunikace lze zařízení použít ve dvojicích. Překladač překládá jak zadaný text, tak i mluvené věty a fráze (včetně odborných termínů).
Technické parametry

Velikost: 200 x170 x 80 mm
Displej: Dotykový 8,0” , 1280*800 IPS
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (6100 mAh)
Váha: 700 gr
Přenos dat: 4G/Wi-Fi/Hotspot/
Obsahuje: 1x Hlasový překladač Anobic 72, PC-Link
OS: Android 6.0
Kamera: 8.0 MPx
RAM/ROM: 2/16 Gb
Jaké jsou výhody konferenční překladač Anobic 72?

  1. Konferenční překladač Anobic 72 překladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byl navržen a vyroben přímo na překlad řeči.
  2. Speciálně navržený i pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), obyčejné překladače mohou s tím mít problém.
  3. Velmi jednoduché a bezproblémové použití. I pro opravdu technicky málo zdatné lidí.
  4. Využívá nejvyšší kvalitu překladatelských služeb a integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě. Jeho systém rozpoznávání jazyka je hybridní, který je založen na akustickém modelování neuronové sítě a modelování jazyků.
  5. Používá pokročilou službu překladu, přesnost překladu je mnohem vyšší než klasické.
  6. Konferenční překladač Anobic 72 využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb na mnoha místech na světě, rychlost překladu je velmi rychlá a překladatelská služba je stabilní.
  7. Je to samostatný produkt, neuchovává a nevyžaduje žádné osobní údaje.
  8. Konferenční překladač Anobic 72 nevyžaduje žádné skryté poplatky za používání překladatelských služeb.Údaje mají pouze informativní charakter.  ECTACO Ceska s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.
Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779; 774999399, e-mail: info@ectaco.cz
_____________________________
_____________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________

_____________________________

_____________________________

_____________________________
Návrat na obsah