Scanmarker Air Andoid Box S10 - ECTACO.CZ: Kapesní hlasový překladač Anobic - Překladače Anobic

ECTACO.CZ: Kapesní hlasový překladač Anobic - Překladače Anobic

Přejít na obsah

Scanmarker Air Andoid Box S10

Překladače Anobic
Published by ectaco cz v Scanmarker · 17 Září 2020
Tags: ScanmarkerAirectaco.skeneryskenerpřenésttextanobic
Kompletní řešení pro skenování, čtení a překládání textů. Obsahuje ruční skener Scanmarker Air a tablet Sencor 10.1Q205 s nainstalovanou aplikací, která umožňuje přenést text z papíru do tabletu, kde můžete s textem dále pracovat. Můžete si ho nechat přečíst, přeložit nebo poslat do PC. Výrobek je připraven ihned k použití - stačí rozbalit a ihned jej můžete používat.

Scanmarker Air Android Box S10 Vám umožní využít přínosy ručního OCR skeneru ihned po vybalení. Základem je tablet Sencor vybaven jasným 10" kapacitním IPS displejem s rozlišení 1280 x 800 bodů, výkonným procesorem Quad Core 1.3Ghz, 16GB paměti poskytuje dostatek místa pro tisíce stran dokumentů. Paměť je možné rozšířit prostřednictvím SD karet. Zařízení má pevné tělo, dlouhou výdrž na baterie a kombinaci s nízkou hmotností (511 g (včetně baterie)) a malými rozměry ideální nejen pro použití doma ale iv terénu. Tablet je spárován s ručním skenerem Scanmarker Air. Ovládací software je nainstalován v tabletě a nakonfigurován pro okamžité použití. Stačí zapnout skener a ihned můžete skenovat text z papíru do tabletu.

Hlavní funkce:

• OCR - kompletní řešení pro skenování textu z papíru do digitální podoby.
• Text-to-Speech - text při skenování je možné nechat si přečíst lidským hlasem.
• Překlad - po naskenování lze text přeložit do různých jazyků.
• Práce s textem - přímo v aplikací je možné s textem pracovat, případně je možné naskenovaný text poslat mailem, nebo na Google Drive.
* - pro plnohodnotné použití je třeba tablet připojit na Wifi. Bez připojení na Wifi nefunguje překlad, čtení textu a skenovaný text se zpracovává přímo na zařízení v omezeném režimu.Návrat na obsah