Hlasový multi jazyčný překladač do kapsy? Anobic VT si poradí s 54 jazyky! - ECTACO.CZ: Kapesní hlasový překladač Anobic - Překladače Anobic

ECTACO.CZ: Kapesní hlasový překladač Anobic - Překladače Anobic

Přejít na obsah

Hlasový multi jazyčný překladač do kapsy? Anobic VT si poradí s 54 jazyky!

Překladače Anobic
Jednoduché ovládání bez zbytečných aplikací...

Hlasový překladač Anobic VT je navržen tak, aby splňoval kritéria pohodlného, ​​jednoduchého, ale zároveň efektivního překladače, který se stane vaším neoddělitelným pomocníkem při poznávání světa. Nejenže vám jeho ergonomický tvar příjemně padne do ruky, ale navíc se vyhnete stahování speciálních překládacích aplikací, skrze které musíte komunikovat s mobilním telefonem a při rozhovoru ho dávat do rukou druhé osobě.

Překladač Anobic VT pohodlně zvládnete ovládat jednou rukou, při komunikaci v podstatě stačí pouze podržet jediné tlačítko. Na LCD displeji si obratem můžete zkontrolovat správnost překladu v mateřském i cizím jazyce. Překlad je doprovázen zvukovou stopou v cizím jazyce. Nejde přitom o žádný robotický hlas z počítače, ale o reálný lidský hlas se správnou intonací a přízvukem v daném jazyce. Kapesní překladač Anobic VT překládá extrémně rychle a komunikace je díky tomu zcela plynulá.

Překladač Anobic VT má v sobě revoluční a vyspělou technologii na rozeznávání řeči, a proto zajišťuje mnohem vyšší přesnost překladu, než jakou garantují běžně dostupné mobilní aplikace. Překladač Anobic VT je autonomní zařízení, které nevyžaduje žádnou registraci, platbu poplatků ani instalaci jakékoliv aplikace.

Pro více informací navštivte stránky: http://www.ectaco.cz/prekladac-anobic-vt-ask-ectaco-cz.htmlNávrat na obsah